casnet 20 let
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
+420 571 115 011

CASNET - historie

Začátky naší společnosti sahají do poloviny 90-tých let minulého století. V této době nebyl trh s výpočetní technikou zdaleka tak nasycen, jako je tomu dnes. Převážná činnost naší společnosti byla montáž, prodej a servis vlastních počítačů značky MASTER jejich periferií a spotřebního materiálu. Postupem doby se trh s výpočetní technikou začal nasycovat a naše společnost se začala více soustředit na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Především instalací a konfigurací serverů s operačním systémem Novell. V této době nebyla serverová řešení od společnosti Microsoft zdaleka na úrovni jako dnes. Síťový operační systém Novell a UNIX vévodil většině počítačových sítí.

S rozvojem počítačových sítí vznikla potřeba jejich návrhu a realizace. K těmto činnostem jsme měli velmi blízko, neboť naši první spolupracovníci pocházeli z řad techniků sálových počítačů, kde byly principy této problematiky využívány již řadu let. Nejprve jsme budovali sítě na koaxiálních kabelech, následně jsme se začali zabývat návrhy, dodávkami a realizací strukturovaných počítačových sítí. Touto činností s doplněním nejmodernější technologií (optika, radiové sítě apod.) se zabýváme i v současnosti.

Novinky aktuality

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o.

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o. - výrobce  terminálových licencí pro počítače s operačním systémem Windows.

Read more...

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware, která je prověřená v stovkách tisíc zákaznických řešeních.

Read more...

logo microsoftlogo esetlogo fujitsulogo intellogo zelena firmavmware logobakaláři logologo pohoda