casnet 20 let
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
+420 571 115 011

Stormware

Prodáváme , instalujeme a spravujeme produkty společnosti Stormware. Jde o produkty:

  • Pohoda - ekonomický účetní software
  • Pamica - zpracování mezd pro organizace nad 25 zaměstnanců
  • GLX - podrobná evidence provozu služebních vozidel
  • TAX
  • Winlex

Sami tyto produkty užíváme, zaškolujeme obsluhu ve firmách, které si tyto produkty zakoupí.

Microsoft

I když se v posledních letech objem námi vyrobených PC snížil, i nadále navrhujeme montujeme a instalujeme počítače na „ míru“ . Jsme partnerem společnosti Microsoft a na nově vyrobené PC instalujeme originální licencovaný software. Od společnosti Microsoft prodáváme a instalujeme softtware ve všech edicích, OEM - při prodeji nových PC, OLP, i OLP pro školy (AER).

microsoft

ESET

Jsme dlouholetým certifikovaným parnerem společenosti ESET. Jsme specializovaným prodejcem jejich bezpečnostních řešení. Společnost ESET patří nepochybně k absolutní světové špičce v dodávkách bezpečnostního sotware. Důkazem kvality těchto bezpečnostních řešení jsou vynikající dlouholeté úspěchy v náročných mezinárodních testech nezávislkých organizací, ve kterých se produkty společnosti ESET umísťují dlouhodobě na prvních místech.

Nabízíme komplexní zabezpečení všech prostředků výpočetní techniky od malých mobilních zařízení, přes notebooky , tablety, počítače, pracovní stanice až po servery poštovní, datové a datová centra.
Řešení se týká všech nejrozšířenějších operačních systémů. Prodejem bezpečnostního software naše činnost nekončí, provádíme i instalace a konfigurace centrální správy týkající se zabezpečení malých, středních i rozsáhlých firem.

eset1eset2Technická certifikace v5

Novinky aktuality

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o.

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o. - výrobce  terminálových licencí pro počítače s operačním systémem Windows.

Read more...

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware, která je prověřená v stovkách tisíc zákaznických řešeních.

Read more...

logo microsoftlogo esetlogo fujitsulogo intellogo zelena firmavmware logobakaláři logologo pohoda