casnet 20 let
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
+420 571 115 011

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware, která je prověřená v stovkách tisíc zákaznických řešeních.

VMware vSphere Hypervisor (ESXi) vám pomůže minimalizovat riziko ztráty dat, zvýší bezpečnost virtualizované struktury, nabídne možnosti živé migrace systémů, umožní replikovat virtuálních strojů. Díky nasazení několika operačních systémů na jednom fyzickém serveru můžete efektivně využít zdroje či úložiště a ušetřit finanční prostředky za drahý hardware a elektrickou energii. Minimální riziko ztráty dat je spojeno s možností přesunu virtuálních serverů z jednoho fyzického serveru na druhý za jejich provozu. VMware vSphere Hypervisor podporuje širokou škálu operačních systémů. Virtuální úložiště využívají speciální souborový systém VMFS, jehož hlavní výhodou je možnost paralelního přístupu z více WMware OS. Možnost manipulovat s velikostí úložiště je samozřejmostí. Definujte architekturu sítě pomocí virtuálních switchů, které umožňují získat vysokou míru bezpečnosti bez omezení prostupnosti sítě. VMware vSphere Hypervisor je schopen hlídat zatížení síťových karet a dle Vašeho přání rozdělovat zatížení stejnoměrně na všechny karty, nabídnout záložní karty při poruše či výpadku nebo vyhradit fyzické prostředky pouze pro určitý server. Pro zvýšení efektivity je možné obsluhovat VMware vSphere Hypervisor (ESXi) vzdáleně. Vytvořit virtuální server můžete během několika minut, odkudkoli a kdykoli.

Zvyšte rychlost, bezpečnost a prostupnost Vašich informačních technologií! Ušetřete za drahý hardware a efektivně využívejte zdroje! Efektivita, rychlost, bezpečnost – to je VMware.

Novinky aktuality

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o.

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o. - výrobce  terminálových licencí pro počítače s operačním systémem Windows.

Read more...

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware, která je prověřená v stovkách tisíc zákaznických řešeních.

Read more...

logo microsoftlogo esetlogo fujitsulogo intellogo zelena firmavmware logobakaláři logologo pohoda