casnet 20 let
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
+420 571 115 011

CASNET - INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

V dřevních dobách výpočetní techniky se používalo okřídlené rčení: „Výpočetní technika nám umožňuje řešit složité úkoly, které bychom bez výpočetní techniky vůbec neměli”. Bohužel na tom bylo něco pravdy. Od té doby se naštěstí mnoho změnilo.

Doby kdy byla výpočetní technika záležitostí vážně se tvářících pánů v bílých pláštích jsou již také za námi. Dnes používá výpočetní techniku téměř každý. Počítače pronikly do všech oborů lidské činnosti. Počítačová gramotnost je vyžadována ve většině lidských profesí. Dostupnost počítačů, notebooků, tabletů i chytrých telefonů je dnes samozřejmostí. Internetové obchody se předhání ve výhodných nabídkách, aby pozornost potenciálních zákazníků získala právě pro svůj web a svoji nabídku. Kupujícím nabídnou vše, co ale nenabídnou, to jsou nutné služby spojené s využíváním stále složitějších prostředků výpočetní techniky.

Pokud hledáte podporu k snadnému a kvalifikovanému využívání svých počítačů, serverů, notebooků a periferních zařízení, návrhu, realizaci, dodávce a správy počítačových sítí, pak jste na tom správném webU.

 

 

 

 

 

 

Novinky aktuality

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o.

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o. - výrobce  terminálových licencí pro počítače s operačním systémem Windows.

Read more...

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware, která je prověřená v stovkách tisíc zákaznických řešeních.

Read more...

logo microsoftlogo esetlogo fujitsulogo intellogo zelena firmavmware logobakaláři logologo pohoda